Blog

Novinky z aplikace Fabis i světa ochrany zdraví na pracovišti

Jak zvýšit produktivitu zaměstnanců díky preventivním prohlídkám a PLS

Jak zvýšit produktivitu zaměstnanců díky preventivním prohlídkám a PLS

Zvyšování produktivity zaměstnanců je klíčovým cílem pro všechny organizace. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout. Jedním z efektivních způsobů je poskytování preventivních prohlídek v rámci pracovnělékařských služeb. Ukážeme vám jak !

E-learning: Klíč k úspěšnému vzdělávání

E-learning: Klíč k úspěšnému vzdělávání

Představte si, že jste v roli HR manažera, který má na starost školení a rozvoj svých zaměstnanců. Vaše firma potřebuje jednak naplnit zákonné požadavky na školení, ale také se neustále rozrůstá a potřebuje udržet krok s novými technologiemi a inovacemi. Aby vaši zaměstnanci byli stále konkurenceschopní, musí se neustále učit nové dovednosti a zlepšovat své schopnosti. Jak toho ale dosáhnout co nejefektivněji? Odpovědí je e-learning.

Jak vznikl Fabis

Jak vznikl Fabis

Často se nás zákazníci ptají: "A na to jste přišli jak?" Kde se vzala myšlenka začít pracovat na aplikaci Fabis? Co nás k ní vedlo a kdo všechno se na jejím vzniku podílel? 2 minuty čtení a víte to taky :-)

Díky Fabisu se dozvíte, kde hrozí nová nemoc z povolání

Díky Fabisu se dozvíte, kde hrozí nová nemoc z povolání

Díky Fabisu dokážete statisticky zpracovat data o svých zaměstnancích na pár kliknutí. Získáte tak cenné podklady například o zdravotních problémech na jednotlivých pracovištích či střediscích. Třeba o závažném poškození bederní páteře, což je od letošního ledna nově uznávanou nemocí z povolání. Pro MF Dnes poskytl rozhovor na toto téma zakladatel aplikace Fabis Tomáš Dombek.

Produkty

Zjistěte víc o aplikaci Fabis
a všem, co obsahuje.

Mrkněte, co je v ceně
nebo získejte nabídku.

Začněte nyní

Získejte účet a promluvte si 
s naším expertem.