Řidiči

Nejpřehlednější on-line školení
řidičů referentů

On-line školení řidičů jsme vyladili tak, abyste s jeho organizací měli co nejméně práce. Jen přiřadíte školení, systém pošle zaměstnanci odkaz, ten se proškolí a dostane certifikát. Školení je dostupné v češtině i v angličtině.

On-line školení řidičů

Kompletně připravené školení


Obsah on-line školení řidičů referentů máte v aplikaci kompletně připravený, takže nemusíte vůbec nic řešit. Pouze školení přiřadíte danému zaměstnanci a on už se proškolí. Doporučujeme jen, ať si ke kurzu vždy připnete také návod k firemnímu vozidlu.

Intuitivní on-line školení

Vše máte pod kontrolou


Aplikace je naprosto intuitivní – vidíte v ní seznam všech zaměstnanců, jejich pracovní pozici nebo kdy se naposledy školili. Certifikáty po skončení se podepisují on-line, případně si je vytisknete.

On-line školení řidičů - notifikace

Díky notifikacím nemusíte na nic myslet


Blíží se některému zaměstnanci termín školení? Nebo školení neabsolvoval? Fabis e-mailem či SMS upozorní vás i zaměstnance. Upomínky navíc stupňuje: první může jít například na vedoucího, druhá už i na vyššího manažera. Text i design upomínek můžete libovolně upravovat.

Fabis můžete propojit s Ofisly


Pokud ve firmě používáte aplikaci pro sdílení aut Ofisly, můžete obě aplikace propojit. Fabis pak například nedovolí, aby si žádanku o auto vyplnil zaměstnanec, který nemá platné školení řidičů opravňujícího ho k řízení vozidla.

Vyzkoušejte Fabis na 30 dní zdarma a zjednodušte si práci.