První pomoc

Nejefektivnější on-line školení
první pomoci pro zaměstnance

On-line školení první pomoci jsme vyladili tak, abyste s jeho organizací měli co nejméně práce. Podle ohlasů se navíc díky obrázkům, videím či skutečným záznamům hovorů z tísňových linek dobře vstřebává a opravdu naučí poskytovat první pomoc. Školení je v češtině, angličtině a ukrajinštině.

On-line školení 1. pomoci

Obrázky, videa a jen minimum textu


Zástava krvácení, laická resuscitace, přivolání první pomoci,... – v našem on-line školení se zaměstnanci naučí vše potřebné a díky návodným videím i obrázkům si informace zapamatují. Navíc dostanou tip na praktickou mobilní aplikaci pro první pomoc.

Intuitivní on-line školení

Vše máte pod kontrolou


Aplikace je naprosto intuitivní – vidíte v ní seznam všech zaměstnanců, jejich pracovní pozici nebo kdy se naposledy školili. Certifikáty po skončení se podepisují on-line, případně si je vytisknete.

Online školení 1. pomoci - notifikace

Díky notifikacím nemusíte na nic myslet


Blíží se některému zaměstnanci termín školení? Nebo školení neabsolvoval? Fabis e-mailem či SMS upozorní vás i zaměstnance. Upomínky navíc stupňuje: první může jít například na vedoucího, druhá už i na vyššího manažera. Text i design upomínek můžete libovolně upravovat.

Příjemnější i pro zaměstnance


On-line školení první pomoci jsme navrhli tak, aby nebyla otravnou formalitou. Jsou stručná, plná grafiky a obsahují například i skutečné záznamy hovorů z linek tísňového volání, na kterých si zaměstnanec uvědomí, co dělat a co nedělat.

Vyzkoušejte Fabis na 30 dní zdarma a zjednodušte si práci.