Časté dotazy

Sepsali jsme odpovědi
na vaše nejčastější dotazy

Kolik Fabis stojí?

Aplikace Fabis je poskytována v modelu SaaS (software jako služba). Cena licence se odvíjí od vybraného balíčku na záložce Ceník a počtu zaměstnanců, které v aplikaci povedete.

Je nutné Fabis instalovat?

Vůbec ne. Fabis je webová aplikace s přístupem odkudkoliv. Stačí počítač, mobil či tablet s připojením na internet. Aplikace je dostupná prostřednictvím prohlížeče na adrese app.precontrol.cz.

Můžu Fabis propojit s jinými systémy?

Čas jsou peníze a 2x zbytečně zadávat data o zaměstnancích je otrava. Fabis jednoduše propojíte s kterýmkoliv podnikovým systémem a převedete do něj data o svých zaměstnancích. Opačným směrem zase nasdílíte například informace o proběhlých lékařských prohlídkách či školeních.

Budou naše data v bezpečí?

Maximálně v bezpečí! Vaše data jsou umístěná v českém datovém centru v bezletové zóně s prověrkou NBÚ pro stupeň „tajné“. Pravidelně je zálohujeme na odděleném serveru v jiné lokalitě, a to až 30 dní nazpět. Spojení šifrujeme SSL certifikátem, stejně jako například banky, a vše stvrzujeme firemním certifikátem ISO/IEC 27001: Bezpečnost informací. Přístup do aplikace je možný přes dvojfaktorovou autentifikaci, tedy podobně jako například do internetového bankovnictví. Veškerá činnost uživatelů se loguje do tzv. bezpečnostního logu. Přístup do aplikace lze omezit pouze na konkrétní IP nebo rozsah IP adres. Provozovatel aplikace je registrován na ÚOOU a má zřízeného pověřence (DPO).

Mohu Fabis provozovat na svém serveru?

Ano, řešení On-Premises software není problém. A dokonce jsou možné jakékoliv individuální úpravy, popř. vzhledová customizace aplikace dle požadavků klienta.

Jak si Fabis objednám?

Velice jednoduše. Na záložce Ceník vyplňte své kontaktní údaje, vyberte si balíček, o který máte zájem a poptávku nám odešlete. Spojíme se s vámi s cenovou nabídkou a dle vašeho zájmu aktivujeme vybranou službu.

Můžete si také rezervovat on-line ukázku aplikace, po které získáte Fabis na 30 dní zdarma.

Dostanu k objednávce papírovou smlouvu?

Smlouva se zpravidla uzavírá elektronickým způsobem, prostřednictvím objednávkového formuláře. V případě zájmu o uzavření „papírové smlouvy“ nás kontaktujte.

Dostane se do aplikace náš firemní lékař?

Samozřejmě ano! Navíc Váš firemní lékař neplatí žádný licenční poplatek – aplikace je pro něj zcela zdarma, a to i v tandemu „lékař-sestra“. S Fabisem tak máte (částečně) bezpapírovou agendu pracovnělékařských služeb. Využívat můžete objednávkový kalendář a elektronické žádanky. Váš firemní lékař si ze systému vytiskne připravenou žádost a vyhotoví posudek přímo ve své ordinaci.

Více z Podpory

Výuková videa

Krátká videa k nejoblíbenějším funkcím fabisu. Naučí vás vytvořit a upravit kartu zaměstnance, přiřadit školení, nahrát dokumentaci ke školení, vytisknout prezenční listinu, vytvořit lékařskou prohlídku nebo zadat pracovní úraz.

Technická dokumentace

Chcete-li do funkcí aplikace proniknout hlouběji, připravili jsme pro vás podrobnou technickou dokumentaci.

Máte další dotazy?

Produkty

Zjistěte víc o aplikaci fabis
a všem co  obsahuje.

Mrkněte co je v ceně
nebo získejte nabídku.

Začněte nyní

Získejte účet a promluvte si 
s naším expertem.