Rodeo vzdělávacích technologií: Konference LEARN&TECH 2023

Barbora Dombeková

Zapojte svoji představivost a prožijte s námi následující rodeo! Ve čtvrtek 14. 9. 2023 se náš tým Fabis vydal na divokou jízdu jménem 5. ročník konference LEARN&TECH. Scéna? Praha, město stověžaté. Hlavní hvězdy? Nejnovější online a digitální technologie pro firemní vzdělávání, přímo od jejich tvůrců.

Co bylo na programu?

Doslova smršť krátkých prezentací jednotlivých technologických vychytávek pro firemní vzdělávání. Jestlipak uhádnete, jaké téma bylo králem eventu? Ano, umělá inteligence si vysloužila korunu, ale určitě nezůstala bez konkurence. Virtuální realita, integrace s dalšími systémy, vlastní tvorba obsahu a další zajímavosti si také zabraly svou porci pozornosti.

Ale to není vše! Panelová diskuze s expertkami na interní vzdělávání ze společnosti T-mobile a Alza byla inspirativním zpestřením celého dne.

A kdo by mohl zapomenout na veletrh, kde se účastníci mohli podrobně seznámit s nabízenými řešeními. A že jich byla celá řada!

A naše chvíle?

Founder Tomáš Dombek představil aplikaci Fabis, v podobě případové studie na téma: Implementace on-line školení ve vybrané firmě. A padala hned celá řada otázek. Zvláště ohledně propojení virtuální reality s našimi on-line školeními BOZP, požární ochrany atd. Fabis totiž nabízí možnost virtuální obrazu konkrétních pracovišť přímo v e-learningu a následnou identifikaci třeba rizik BOZP.

Na závěr velký dík 💙 patří všem prezentujícím za jejich inspirující myšlenky a samozřejmě tvůrcům konference za jejich dokonalé řízení celého eventu.

Už teď se těšíme na další divokou jízdu příští rok! 🥳

Autor článku

Barbora Dombeková

Barbora je projekťačka s přesahem do marketingu. V PREVENTADO řídí Fabis brand. Zároveň ale vystudovala ergonomii a fyziologii práce a píše o všem, co pomůže zlepšit pracovní prostředí, PLS a digitalizovat workflow s tím spojené.

kontakty na autora

Další články

Role AI v angažovanosti zaměstnanců při online školení nejen BOZP

Role AI v angažovanosti zaměstnanců při online školení nejen BOZP

Nejedná se o nějaký sci-fi koncept z daleké budoucnosti, ale o něco, co se stává stále více součástí naší každodenní profesní reality. A jak AI může zvýšit angažovanost zaměstnanců? Pojďme se na to podívat.

Týden našlapaný inovacemi a technologiemi - to byl Digifest a HRko

Týden našlapaný inovacemi a technologiemi - to byl Digifest a HRko

Zlín - Praha - Ostrava - Zlín. Přežehlit košile, nabalit dárky, zopáknout prezentaci. Nasedat - vyrážíme. To byla jízda!

Rodeo vzdělávacích technologií: Konference LEARN&TECH 2023

Rodeo vzdělávacích technologií: Konference LEARN&TECH 2023

Zapojte svoji představivost a prožijte s námi následující rodeo! Ve čtvrtek 14. 9. 2023 se náš tým Fabis vydal na divokou jízdu jménem 5. ročník konference LEARN&TECH. Scéna? Praha, město stověžaté. Hlavní hvězdy? Nejnovější online a digitální technologie pro firemní vzdělávání, přímo od jejich tvůrců.