Rodeo vzdělávacích technologií: Konference LEARN&TECH 2023

Barbora Dombeková

Zapojte svoji představivost a prožijte s námi následující rodeo! Ve čtvrtek 14. 9. 2023 se náš tým Fabis vydal na divokou jízdu jménem 5. ročník konference LEARN&TECH. Scéna? Praha, město stověžaté. Hlavní hvězdy? Nejnovější online a digitální technologie pro firemní vzdělávání, přímo od jejich tvůrců.

Co bylo na programu?

Doslova smršť krátkých prezentací jednotlivých technologických vychytávek pro firemní vzdělávání. Jestlipak uhádnete, jaké téma bylo králem eventu? Ano, umělá inteligence si vysloužila korunu, ale určitě nezůstala bez konkurence. Virtuální realita, integrace s dalšími systémy, vlastní tvorba obsahu a další zajímavosti si také zabraly svou porci pozornosti.

Ale to není vše! Panelová diskuze s expertkami na interní vzdělávání ze společnosti T-mobile a Alza byla inspirativním zpestřením celého dne.

A kdo by mohl zapomenout na veletrh, kde se účastníci mohli podrobně seznámit s nabízenými řešeními. A že jich byla celá řada!

A naše chvíle?

Founder Tomáš Dombek představil aplikaci Fabis, v podobě případové studie na téma: Implementace on-line školení ve vybrané firmě. A padala hned celá řada otázek. Zvláště ohledně propojení virtuální reality s našimi on-line školeními BOZP, požární ochrany atd. Fabis totiž nabízí možnost virtuální obrazu konkrétních pracovišť přímo v e-learningu a následnou identifikaci třeba rizik BOZP.

Na závěr velký dík 💙 patří všem prezentujícím za jejich inspirující myšlenky a samozřejmě tvůrcům konference za jejich dokonalé řízení celého eventu.

Už teď se těšíme na další divokou jízdu příští rok! 🥳

Autor článku

Barbora Dombeková

Barbora je projekťačka s přesahem do marketingu. V PREVENTADO řídí Fabis brand. Zároveň ale vystudovala ergonomii a fyziologii práce a píše o všem, co pomůže zlepšit pracovní prostředí, PLS a digitalizovat workflow s tím spojené.

kontakty na autora

Další články

On-line školení: Práce na dálku bezpečně a efektivně

On-line školení: Práce na dálku bezpečně a efektivně

Práce na dálku se stává stále běžnějším trendem a žádná firma nechce být pozadu. Připravili jsme pro vás komplexní kurz Práce na dálku (home office), který vás provede všemi klíčovými aspekty práce z domova. Od ochrany zdraví vašich zaměstnanců až po jejich efektivní práci a využití času. Vstupte do světa home office s jistotou.

Nové Centrum nápovědy aneb Jak si hravě poradit s Fabisem

Nové Centrum nápovědy aneb Jak si hravě poradit s Fabisem

Vítejte v nové éře podpory s Fabis Centrem nápovědy! Nyní je pomoc jen na pár kliknutí, dostupná online kdykoliv a kdekoliv. Už žádné zdlouhavé hledání v manuálech. Stačí navštívit help.fabis.cz a nechat se pohodlně navigovat skrze všechny funkce, které Fabis nabízí.

Role AI v angažovanosti zaměstnanců při online školení nejen BOZP

Role AI v angažovanosti zaměstnanců při online školení nejen BOZP

Nejedná se o nějaký sci-fi koncept z daleké budoucnosti, ale o něco, co se stává stále více součástí naší každodenní profesní reality. A jak AI může zvýšit angažovanost zaměstnanců? Pojďme se na to podívat.