Online školení

Pohodlné řešení pro on-line školení ve firmách

Přihlásíte se, vytvoříte zaměstnance, přiřadíte školení. Minuta práce. Aplikace Fabis za vás chystá podklady, hlídá termíny, posílá notifikace. Zákonná školení jsou v češtině, angličtině i ukrajinštině, certifikáty si vytisknete nebo podepíšete elektronicky.

Jaká on-line školení máte k dispozici?

Bez nadsázky – jakákoliv. Pro nejoblíbenější školení jsou v aplikaci připravené hotové kurzy už teď, další školení, například stress management nebo odpadové hospodářství, postupně přidáváme. Náplně školení můžete doplnit o vlastní dokumenty (například vnitrofiremní směrnice) a některé části si můžete upravit (osnovu místních podmínek). Také si můžete vytvořit úplně nové školení na míru.

Co Fabis umí - On-line školení BOZP a PO

On-line školení BOZP
a požární ochrany


Do školení pro vedoucí i nevedoucí zaměstnance můžete mimo jiné doplnit místní podmínky, je připraveno podle aktuální legislativy, a máte ho k dispozici v češtině, angličtině a pro nevedoucí pracovníky i v ukrajinštině.

Co Fabis umí - On-line školení první pomoci

On-line školení první pomoci


Zástava krvácení, laická resuscitace nebo přivolání první pomoci se dá naučit i on-line. Školení je plné obrázků, videí i infografik a lidem se snáze vstřebává. K dispozici v češtině, angličtině a ukrajinštině.

Co Fabis umí - On-line školení řidičů

On-line školení řidičů


Nejpřehlednější on-line školení řidičů referentů na trhu. Za pár desítek minut si řidiči osvěží problematiku křižovatek, povinnou výbavu, trestné body nebo jak správně objíždět cyklisty. K dispozici v češtině i angličtině.

Co Fabis umí - Další on-line školení

Další školení


Ve Fabisu jsou připravená také další on-line školení. Práce ve výškách, práce ve skladu, GDPR, tlakové lahve, vysokozdvižné vozíky nebo kybernetická bezpečnost. Náplň je od nás nachystaná, ale můžete si ji libovolně doplnit o vlastní dokumenty a videa.

Co Fabis umí - Školení na míru

Školení na míru


Zaměstnance můžete školit on-line na jakákoliv další témata. Buď nám jen pošlete podklady (třeba ve Wordu, Keynote či PowerPointu), které nahrajeme do aplikace, nebo si společně sedneme a vytvoříme interaktivní školení kompletně na míru.

Přehledný, bezpečný, responzivní. Fabis jsme vyvinuli, aby vám zjednodušoval život.

Intuitivní prostředí

Na vývoji aplikace jsme pracovali roky – s klienty, vývojáři i experty na použitelnost.

Snadná integrace

Fabis můžete rychle propojit s kterýmkoli ERP nebo HR systémem na českém trhu.

Špičkové zabezpečení

Dvoufaktorové ověření, povolení IP adres, auditní stopa či pokročilý systém uživatelských oprávnění.

Data v bezpečí

Data leží v bezletové zóně s prověrkou od NBÚ, provádíme zálohy i penetrační testy.

Vyzkoušejte Fabis na 30 dní zdarma a zjednodušte si práci.