BOZP a PO

Nejpohodlnější on-line školení
BOZP a požární ochrany

On-line školení BOZP a požární ochrany pro vedoucí i nevedoucí zaměstnance jsme vyladili tak, abyste s jeho organizací měli co nejméně práce. Jen nahrajete místní podmínky, Fabis se postará o zbytek. Školení jsou v češtině, angličtině a pro nevedoucí pracovníky i v ukrajinštině.

On-line školení BOZP a PO

Stačí jen nahrát místní podmínky


On-line školení bezpečnosti práce a požární ochrany obsahuje vše podle aktuální legislativy i osnovu k faktickému proškolení zaměstnanců. Stačí tak, když do aplikace nahrajete místní podmínky (informace o rizicích, evakuační plán nebo místní řád skladů) a můžete ihned začít školit.

Intuitivní on-line školení

Vše máte pod kontrolou


Aplikace je naprosto intuitivní – vidíte v ní seznam zaměstnanců, jejich pracovní pozici nebo kdy se z bezpečnosti práce naposledy školili. K dispozici máte i osvědčení o absolvování školení (certifikáty), které se podepisují on-line, nebo si je vytisknete.

On-line školení BOZP a PO

Díky notifikacím nemusíte na nic myslet


Blíží se některému zaměstnanci termín školení? Nebo školení neabsolvoval? Fabis e-mailem či SMS upozorní vás i zaměstnance. Upomínky navíc stupňuje: první může jít například na vedoucího, druhá už i na vyššího manažera. Text i design upomínek můžete libovolně upravovat.

Příjemnější i pro zaměstnance


On-line školení BOZP a požární ochrany jsme navrhli tak, aby nebyla otravnou formalitou. Jsou stručná, plná grafiky a během kurzu se zaměstnanec může propojit s lektorem pomocí on-line formuláře.

Vyzkoušejte Fabis na 30 dní zdarma a zjednodušte si práci.