Vyrážíme na roadshow: představíme Fabis na prestižních akcích

Barbora Dombeková

Uvidíme se na prestižních konferencích v Praze a Ostravě? Vyrážíme představit naši revoluční aplikaci Fabis a promluvit o jejích klíčových vlastnostech a přínosech. Na řadu přijdou případové studie, praktické ukázky a taky virtuální realita. Bude to pecka! Těšíme se na setkání s vámi.

Kam vyrážíme?

  • LEARN&TECH, Praha

První konference, kde se s Fabisem vydáme, je Learn&Tech, která se koná už 14. září v Praze.
Tato konference je zaměřena na nejnovější technologie a jejich využití v oblasti vzdělávání a učení,
a tak je pro nás ideální příležitostí představit, jak Fabis může pomoci v tomto procesu. Především díky našim online školením.

  • DIGIFEST, Praha

Další konference, na které nás můžete potkat, je DIGIFEST, který se koná 10. října v Praze.
Jde o prezentaci nejlepších firemních aplikací a online nástrojů na jednom místě.

Sejdou se odborníci a nadšenci z oblasti digitálních technologií a my se těšíme, že budeme moci představit Fabis širokému spektru účastníků.

Chcete lístek zdarma? 🎫 Není problém 👉🏻 s kódem PARTNER100

  • HRko, Ostrava

V Ostravě náš čeká konference HRko, a to 12. října. Na co se můžeme těšit? Případovky z úspěšných HR projektů špičkových firem. A to celé zaměřené na to, jak zlepšovat život lidí ve firmách. Určeno pro všechny šéfy, majitele a vedoucí pracovníky prorůstových firem.

  • Happiness@Work, Praha

A konečně, 19. října se zúčastníme konference Happiness@Work v Praze. Zde se zaměříme na to, jak může Fabis přispět k šťastnějšímu a efektivnějšímu pracovnímu prostředí. Protože Fabis rozhodně zjednodušuje pracovní život!

Autor článku

Barbora Dombeková

Barbora je projekťačka s přesahem do marketingu. V PREVENTADO řídí Fabis brand. Zároveň ale vystudovala ergonomii a fyziologii práce a píše o všem, co pomůže zlepšit pracovní prostředí, PLS
a digitalizovat workflow s tím spojené.

kontakty na autora

Další články

On-line školení: Práce na dálku bezpečně a efektivně

On-line školení: Práce na dálku bezpečně a efektivně

Práce na dálku se stává stále běžnějším trendem a žádná firma nechce být pozadu. Připravili jsme pro vás komplexní kurz Práce na dálku (home office), který vás provede všemi klíčovými aspekty práce z domova. Od ochrany zdraví vašich zaměstnanců až po jejich efektivní práci a využití času. Vstupte do světa home office s jistotou.

Nové Centrum nápovědy aneb Jak si hravě poradit s Fabisem

Nové Centrum nápovědy aneb Jak si hravě poradit s Fabisem

Vítejte v nové éře podpory s Fabis Centrem nápovědy! Nyní je pomoc jen na pár kliknutí, dostupná online kdykoliv a kdekoliv. Už žádné zdlouhavé hledání v manuálech. Stačí navštívit help.fabis.cz a nechat se pohodlně navigovat skrze všechny funkce, které Fabis nabízí.

Role AI v angažovanosti zaměstnanců při online školení nejen BOZP

Role AI v angažovanosti zaměstnanců při online školení nejen BOZP

Nejedná se o nějaký sci-fi koncept z daleké budoucnosti, ale o něco, co se stává stále více součástí naší každodenní profesní reality. A jak AI může zvýšit angažovanost zaměstnanců? Pojďme se na to podívat.